5 Real-Life používá pro mou cestovní postýlku

Tento příspěvek je sponzorován Babybjorn jako součást naší série úžasných návrhů pro nováčky. Dozvíte se mnohem více o jejich velmi snadném odolném světle cestovní postýlky.

Když jsem poprvé rozbalil svou přenosnou postýlku jako nováčkovou mámu, v mé hlavě tančily obrázky globálního cestování. Naše sdílený putování byl tak nezbytný, že jsme to s manželem prakticky napsali do našich svatebních slibů. Místo toho jsme pojmenovali stoly na naší recepci po každém z destinací v našem plánu líbánky po celém světě a uzavřeli dohodu o třepání rukou, aby se zemi každý rok opustit pohromadě.

O osm let později a jsem rád, že jsme se na to jen potřásli. (Opustili jsme zemi 1,5krát.)

Přestože moje dítě vzalo svůj první let letadla ve věku 3 týdnů, strávili jsme mnohem více cestování do babičky než do Grenady. Protože naše líbánky, jsme se nedostali zpět do Asie, ale my jsme tábořili hrstkou časů.

Naštěstí pro nás přenosná postýlka je mocná všestranná v reálném světě a ne jen ten v mé hlavě.

Zde je 5 skvělých využití pro cestovní postýlku, která nezahrnuje cestování:

Hrajte dvorek (aka Baby Jail). V domě, který je plný malých hraček pro své velké bratry, má naše dítě bezpečné místo, kde si můžete hrát od těchto nebezpečí, která se dusí. Vidíte ho, jak se vrhá na velké mladé chlapce a jejich výtvory Lego s jeho většími bloky Duplo na dosah? Jo, cestování-as-jail funguje jako kouzlo.

Mini míčová jáma. Chcete, aby se dětská klece ještě více zábavnější? Obdrželi jsme návrh na vytvoření míčové jámy od čtenáře a toužíme to vyzkoušet, když se Sawyer nudí svým životem.

První postel novorozence. Přestože jsme měli na dlouhou trať větší postýlku, v prvních novorozených dnech jsme zřídili přenosnou postýlku v naší ložnici, když se zdálo, že naše dítě je příliš, abychom to šli sami. Pokud žijete v malém studiu nebo máte jiné obyvatele, kteří zabírají ložnice, může toto uspořádání vydržet dokonce pár let.

Dětský pokoj pro hosty (jen pro případ). I když dítě Milo v noci sdílelo ložnici se svým velkým bratrem, udržovali jsme cestovní postýlku pro denní zdřímnutí v naší domácí kanceláři. Whitney držela jeden dohromady ve své ložnici prakticky dva roky jako hostitel uspořádání sdílení chůvy. Oba jsme se drželi našich Portacribů dlouho poté, co se do nich naše vlastní děti zapadaly jen pro případ, že by se přítel zastavil na polovinu spánku. Také ideální pro babičku tábora.

Kempování. Každá z našich dětí tábořila ve své malé postýlce. Pokud to zvažujete, dovolte mi dodat, že výlety kempu jsou mnohem zábavnější s jinými rodinami (neváhejte zcela používat můj sladký seznamem balení s a-baby).

+++

Tento příspěvek sponzoruje Babybjorn jako součást naší série úžasných návrhů pro nováčky. Dozvíte se mnohem více o jejich velmi snadném odolném světle cestovní postýlky.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.