Proč musí být všechno tak zábavné?

Jako nováček, jedna z prvních knih, které jsem vzal praktickou radu-nad rámec toho, jak spát a udržet své dítě naživu-bylo řešením bez disciplíny: jemné způsoby, jak povzbudit dobré chování bez kňučení, tantrums , a slzy (kalhoty)

. Z toho jsem se naučil vyvinout sadu triků pro získání spolupráce od mého batole.

Nabídněte výběr (chcete opustit přední dveře nebo boční dveře?)

Hrajte hru na spolupráci (mohu vyzvednout všechny červené kousky, než si vyzvednete modré!)

Udělejte to mluvit (hej, myslím, že vaše automobilové sedadlo říká: Chci, aby Julian dal svůj Tushy právě tady!)

Zapojit představivost (Hop do automobilu jako klokan)

Zpívejte píseň (toto je způsob, jakým umýváme naši tvář, umýváme si obličej, umyjte si obličej)

Dobře, zatímco předchozí generace nebo dokonce lidé se staršími dětmi by si mohli obrátit oči, většinu těchto technik jsem použil na svých batolatech. Nic mě nestáli a obvykle mi vydělají klidnější cestu do předškolního nebo spaní.

Ale život pro děti z 21. století je ještě zábavnější než jen mít kreativní maminku! Dnešní děti mají zubní kartáčky, které se rozsvítí a na vyžádání hudby a televizních programů. Vypadá to docela úžasné, že? Dnes jsem nechal Scarlett chodit do školy ve svých jammiích, protože jsem nasměroval moderní rodičovskou mantru „Vybrat si bitvy“. Opravdu si nemyslím, že by Betty Draper poslala své dítě do předškolního vzdělávání pět dní v týdnu dovolila své dceři z domu s pyžamomi Footie a postelí. Scarlett to má docela dobře, je dovoleno ovládat, kdy a kde se obléká, protože naše společenské standardy nevyžadují, aby se představila s česanými vlasy nebo čerstvě lisovanými hrami. (Navíc si vyčistí zuby zubním kartáčkem, který bliká.)

Když jsem obdržel zprávy o značce šťávy, která přichází plněná zábavnou plastovou hlavou postavy, pomyslel jsem si: „Bože! Džus? Musí být zábavnější? “ Heather, náš rezidentní cukrový car, řekl: „lákavé dítě k pití šťávy není problém, který je třeba vyřešit.“ Že jo?

Pak jsem dostal nakrájené nakrájené jablka, která přicházejí předem zabalená nádoby na ušní ušní Mickey Mouse. Opravdu?

Disney Foodles. Opravdu? Jak listování zábavy musí být jablka?

Myslel jsem, že plátky Apple jsou samy o sobě dobře. Stejně jako značky jsou zábavné bez ovocných vůní, protože s nimi můžete kreslit!

Nyní dostávám myšlenku přidat postavy na noční sedadla a pouzdra na polštáře, protože používání toalety a spánku již nemusí být nutně zábavné.

Ale teď, když je moje více nespolupracující dítě čtyři, a pořád musím plazit jako koťátko, abych ji přiměl dělat cokoli, obávám se. Odmítá dělat hodně z toho, co se od ní požaduje, a já jsem udělal mnohem více stanovit zákon, prosazovat důsledky a ignorovat výsledné záchvaty hněvu, než si zajímám. Nejjednodušší způsob, jak si přestávku od napětí, je, aby bylo zábavné, vyžádalo se smích, šeptání, „kdokoli, kdo si nevkládá kalhoty, než se spočítám do 23, se bude lechtat,“ zatímco se vrhá lechtací prsty.

Níže je fotografie pořízená ráno, kterou jsem shodla, že si jistě mohla „oblékat se jako hovno“.

A vracím se k přemýšlení: „Proč musí být všechno tak zábavné?“

Leave a Reply

Your email address will not be published.