Batole Fun: Sedící v krabicích

, aby se naše hosty na dovolené vešly do našeho malého jídelního prostoru se svým čtyřmístným stolem, moje druhá polovina si koupila nový kempovací stůl od Amazon.com. Ukázalo se, že v lepenkové krabici je obrovské pro 7leté dítě i pro čtyřletou ženu, do které si leží. Přesně jak tomu rozumím? Od té doby, co se moji mladí lidé dostali do krabice.

V výjimečném publikování o nejzákladnějších i obecně oblíbených hračkách na Geekdadu autor říká:

Krabice lze proměnit v nábytek nebo sadu kuchyně. Můžete proměnit své mladé na kartonové roboty nebo produkovat sofistikované kostýmy Star Wars. Velkou krabici lze použít jako pevnost nebo domov, stejně jako menší krabice lze použít ke skrytí speciálního pokladu. Máte hůl? Využijte jej jako veslo a krabice se stává lodí. Jeden obzvláště populární mladík využil mimo jiné jako klíčový prvek stroje časového stroje, duplikátoru a transmogrifikátoru.

Všiml si vtipně, že tuto hračku lze rychle získat z Amazonu.

[Zahrnují] jeden s v podstatě každé umístění nákupu I tam.

Zde je několik inspirativních obrázků kartonových krabic, nejflexibilnější hračky ve vašem domě tento týden.

Ze stromu kreativity

Chcete-li si při udržování vaší krabice sedící malé dítě: karton Řekněte díky pohlednici (přes DesignSponge)

Domácí mramorový běh – to je z obilné krabice od Joela

Kartonový třídič tvaru z rodičů.com (tento příspěvek má 11 nápadů na to, že je neuvěřitelně frustrující navigovat kvůli reklamám a formátu jedné Idea na stránku.)

Líbí se mi pocit Dr. Seussa z této hloupé ložnice. Vytvořte několik „rámců“ pro umění mladých lidí? Prostřednictvím Idea Junkie, který má zveřejněno 32 konceptů lepenkových krabic.

Pravděpodobně není pro nás mnoho praktických, ale máme hrst malých lidí, nábytek i zvířata, která by mohla obývat krabici, a to díky hektickému bytí báječné

Další z rodičů.com. Pokud nejste stylistka časopisu Rodiče, vaše lepenková kuchyň nebude vypadat tak roztomilá, ale neubližuje to zkusit.

Přišli jste s něčím skvělým na to, aby se s kartonem?

AKTUALIZACE: Dva velkolepí dobří přátelé s námi sdíleli své krabice na naší stránce na Facebooku.

Coriho mladí lidé nám v rychlém pohybu ukazují, jaká zábava může být krabice.

Mike srazí naše ponožky s touto pirátskou lodí, kterou vyrobil Emme, aby navigoval kaluže v parku.

Leave a Reply

Your email address will not be published.