Dětská kniha učí mladým lidem, aby využívali humor k dobytí šikany

sdílení je péče!

Podíl

tweet

Podíl

https://opis.google.com/js/plusone.jsthere je řada organizací, knih a materiálů, které dávají děti, pedagogy i rodiče o prevenci šikany. Dokonce i se všemi těmito zdroji se šikana stále vyskytuje každý den v našich školách. Autorka knihy pro děti Mary Lee ukazuje mladým lidem, jak přesně využívat humor při manipulaci s šikany ve své knize „Když letí falešné zuby babičky“.

Šestiletá Katie má štěpený kojenecký zub, když narazila na konferenční stolek jako batole. Když se Katie dostane do instituce, řekne o tom své babičce. Katieova babička jí vypráví vtipný příběh a také ji povzbuzuje, aby využila humor místo toho, aby se rozčilovala, aby vyřešila její problémy.

Tento krásný příběh poskytuje pro děti jinou službu pro šikanu. Moje děti potěšily příběh a také objevily důležitou lekci. Pro mnoho dalších informací o tom, kdy fals False Teeth Fly Go na TATEPUBLISHING.com.

O autorovi, Mary Lee: Když babička False Teeth Fly je druhou knihou Mary Lee. Její první kniha moje matka Air Force byla šampionem v dětské fikci klasifikace 73. ročníku spisovatelské soutěže Composing Competition. Mary Lee je seržantka letectva v důchodu a také licencovaným mistrovským sociálním pracovníkem. Mary i její manžílek Chuck sídlí v Columbii v Jižní Karolíně.

Cascia Talbert je hektický blogger, vydavatel, spisovatel na volné noze, na internetovém prodejci a maminka pěti dětí, žijící na severozápadě Pacifiku. S B.A. V historii, právních předpisech, jakož i nadšení pro skládání a také zdravé, založila časopis Zdravé matky v roce 2007. Časopis zdravých matek je v současné době umístěn nejvyšší blog o zdraví a wellness pro matky a také nabízí řadu Zdravotní a wellness profesionální spisovatelé i bloggerové matky. Paní Talbert věří, že pokud jsou maminky dobře informovány o problémech zdraví a wellness a přesně o tom, jak zůstat zdravé, mohou tyto informace předat svým dětem a také obrátit statistiky obezity mládeže v USA

Související se vrátil ke stresu instituce? Vyzkoušejte tuto praxi zázraky

Paní Talbertová je autorizovatelná autorka Blog Health and Wellness na wellsphere.com a její články lze také objevit na ezinearticles.com. Rovněž provozuje síť sociálních médií zdravých matek na Ning, je hlavním policistou pro reklamu pro Talbert Nutrition LLC a je také v poradní radě pro sociální sítě pro americkou wellness výzvu. dodržujte ji na Google+.

Zjistili jste tyto informace užitečné? Kliknutím sem zobrazíte podporu časopisu Zdravé matky.

Odkaz na tento příspěvek: Využijte humor k dobytí šikany

0/5

(0 recenzí)

Sdílení se stará!

Podíl

tweet

Podíl

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.