Maminka, stejně jako já jóga [5 pozoruhodných výhod pro Mom & Baby!]

Existují tři věci, které je opravdu obtížné vyvážit jako máma; Jeden na jednom spojování s vaším bitovým, cvičením metodou, která poskytuje péči o sebe a také se potkává s jinými maminkami ve stejné fázi života. Existuje jedna metoda, jak se všechny tyto věci provést najednou. Zamiřte k mámě i já jógu! Věř mi, nemusíte být jogín, abyste šli do jedné z těchto tříd. Jsou vážně zábavné a ještě lepší, tak užitečné pro vás i pro vaše dítě.

Co očekávat u mámy i já jógy

Nenechte se zastrašit! Maminka i já jóga se bude lišit od jakéhokoli typu jiné třídy jógy, ve kterém jste byli. A samozřejmě, vaše dítě se nemusí úplně chovat ve formě. Nikdo vás nebude soudit za krmení nebo změnu dítěte uprostřed třídy. Tyto třídy se obvykle zaměřují hlavně na protahování i na tematiku zábavnou, pozitivní hudby. Trochu kojence stráví jógovou relaci v náručí, ale obvykle, když mohou chodit nebo plazit, položíte je vedle vás. Pokud jde o časový rámec, můžete očekávat, že tam budete kdekoli od 30 do 60 minut, stejně jako nejtypičtější třídy jógy.

Bezpečnostní opatření

Trenéři jógy, kteří provozují maminky i já, jsou odborníci vyškoleni (pokud objevíte důvěryhodné studio). Chápou, co je pro vás, stejně jako vaše dítě bez rizika, a přesně přesně přesně tak, jak vám zajistit zážitek pro vás oba. Začněte však pečlivě a nemáte pocit, že byste se měli tvrdě tlačit. Navrhuje se začít, dokud vaše dítě nebude moci držet hlavu bez pomoci, ale každé studio má jiné pokyny. Možná budete také chtít spustit koncept kolem svého lékaře.

Nalezení maminky i třídy jógy

Tyto třídy jsou v těchto dnech docela typické a objevování studia může být stejně jednoduché jako Googling „Mommy i já jóga poblíž mě“. YMCA běžně nabízí maminku i mě možnosti, takže můžete také začít inspekcí tam!

5 důvodů, proč máma i já jóga jsou prospěšné

Fyzické i emoční spojení

Absolutně nejlepší věc na mámě i já jógu je přesně to, jak se spojíte se svým dítětem. Je čas oddaný jen vám dva. Jóga je aktivita, která je jak zdravá, tak živá, která je perfektním typem věcí, které se mají spojit.

Foto kredit; Jóga jai ma v San Diegu

Naučte se úseky a také získejte výdrž, zejména pro maminky

Naše těla se během těhotenství skutečně dala s Wringerem. Stejně jako jo, to všechno stojí za to, ale to neznamená, že se nesnažíme objevit metody, jak získat zpět tělo, kdy jsme měli, nebo objevit nový typický, s nímž jsme spokojeni. Jóga je neuvěřitelnou metodou pro mnoho žen, aby uzavřely mír se svými těly a také uznala zázraky, které provedla. V jedné z těchto tříd zjistíte, že pózy jsou zaměřeny zejména na léčení mamisů. Kromě práce s svaly pánevního dna získáte základní výdrž. Navíc, mnoho obecných pozic vám pomůže získat výdrž v náručí, ramena i hrudník. Všechny věci, které požadujete na skákání, a také houpat své dítě! Takže, přimějte své sestupní jednání se psem!

Pomozte svému dítěti vytvořit motor i smyslové dovednosti

Mířit k mámě i já jógu s vaším dítětem není pro vás jen užitečné. Opravdu z toho také hodně dostanou. Mnoho odborníků má smlouvu, že když se vaše dítě trochu pohybuje, pomůže jim v dlouhodobém horizontu. Rovněž je pro ně užitečné zažít novou atmosféru, jako je studio jógy.

Nechte s šťastnějším dítětem (které spí a jí lépe!)

Dětská jóga může pomoci s trávením a také s tím, že váš kousek spal. Když způsobujete jakýkoli typ kolena na prsa, pomáháte eliminovat jakýkoli typ zácpy nebo plynu. Pokud jde o snadnější spánek, neexistuje žádný skutečný důkaz, ale vyřazení vašeho dítěte a na vrcholu pohybu se obvykle pomáhá.

Seznamte se s dalšími novými maminkami v mámě i já jógu

Pokud jste všichni i vaši dobří přátelé měli ve stejnou dobu kojence, přemýšlejte o sobě jednoho z těch šťastných. Mnoho maminek se objevuje hledající další maminky dobré přátele, kteří se k nim mohou spojit, a sdílet zkušenosti. Je zřejmé, že tato třída jógy bude plná jiných maminek i potenciálních nových přátel! Buďte přijati a také se dostupte dříve, po třídách, stejně jako možnosti, budete svěřit některým vynikajícím novým přátelům mámy.

Hledáte další maminky? Máme celou skupinu maminek, které sdílejí a žádají o radu. Zkontrolujte naši skupinu Facebook Rookie Moms!

Můžete také jako:

Fenugreek i kojení: funguje to a je to bezpečné?

Tandemové kojení [všechno mamas vyžaduje vědět!]

Nejlepší kojenecké nosiče pro turistiku- [Vydejte se na výlet s dítětem!]

Leave a Reply

Your email address will not be published.