Otevřený dopis Mimi Mateřství

Vážení lidé, kteří se rozhodují o zkušenostech se zákazníky v MIMI mateřství,

Nepokrývá se tím, že v obchodech MIMI (MIMI (a já jsem byl v celé Kalifornii v průběhu dvou těhotenství), prodejci nejsou matky, ale spíše mladé ženy, které nikdy nebyly těhotné. Proto nejsou příliš dobře informováni o těhotenství, ale pouze o vzhledu oblečení. Neříkám, že bych nešel k porodníkovi, který není sama matkou, ale mám zaručené, že má pro tuto práci školení. včetně tréninku citlivosti.

Moje hlavní stížnost je tato: Kdykoli provedu nákup, zdá se, že vaše politika v obchodě je požádat o datum splatnosti, abych vstoupil do registru. A co „žádná z vašich firem“ jako data splatnosti? Máte k tomu tlačítko? Pak vaši milí milí prodejci žádají o více mých osobních údajů. (Je zřejmé, že to odstartuje přímý marketingový program, jehož prostřednictvím dostanu nabídky v e -mailu od banda inzerentů, kteří mají prospěch z poznání přesné fáze mého těhotenství a nakonec z věku mého dítěte.) Díky tomu se cítím nevrlý. Dobře, už se cítím nevrlý. Díky tomu se cítím, jako byste mě chtěli jen pro mou budoucí hodnotu pro vás a neoceníte, že vám dnes dávám nějaké peníze. Proč si vážíte peněz, které s vámi dnes utrácím?!

Dále, a nebojte se, neboj se, zda jsem ve spěchu, musím jít do koupelny (já) nebo chci jen jít najít místo, kde si posadit a zvednout nohy, mám a mám Ukázkový vydání časopisu Baby … Nemohu si vzpomenout, který titul … a řekl jsem, že dostanu tři zkušební problémy. Promiňte? Myslel jsem, že jsem zákazník. Myslel jsem, že se rozhodnu, kdy se přihlásím k odběru časopisů. Všechno sám. Poté, co jsem v minulosti pracoval na časopise, vím, že se jedná o nabídku negativní opce a že vám bude později účtována účtování za předplatné nebo jej budete muset zrušit. Více práce pro spotřebitele.

Pak se směrem k mně tlačíte na několik brožur pro související podniky – plány bankovnictví a spoření na vysoké škole – a naznačujete, že je musím vzít.

Pokaždé, když jdu do vašeho obchodu, nechávám pobouřené, protože se jednoduše snažím koupit pár velmi velkých spodních prád a jsem bombardován prodejními hřištěmi. Horší je, že se cítím špatně pro ženy, které tam chodí, které si neuvědomují, že mohou říci „ne“ všem těmto nabídkám. Zdá se ironické, že taková špatná zkušenost je dána cílovému publiku, která bude pravděpodobně již rozzlobená, ohromená nebo fyzicky nepříjemná.

Jak mě vyhrát?

Určete, že mě miluješ, vážíte si mého podnikání a rozumíte mým trápením souvisejícím s těhotenstvím. Nabídněte mi skvělý nápoj vody. Poskytněte židli před masážním strojem nohou. Prodávejte podprsenky ve velikostech větších než E. (ošetřovatelská prsa jsou často větší než E). Vydejte vzorky výživových tyčí, které prodáváte. Nechte mě cítit, jako bych přišel do vašeho obchodu, je léčba. Léčba jen pro mě, protože jsem těhotná a zvláštní.

Zobrazte časopisy s nálepkou ve tvaru výbuchu, která říká: „Pokud byste chtěli předplatné bezplatné zkušební doby, zeptejte se prodavače.“ Vložte své užitečné brožury do stánku, kde je můžeme vzít sami, pokud je chceme. a najmout si lepší prodejce. Pokud to postavíte, přijdeme. Chowdling celou cestu.

S pozdravem,
Doufejme, že už nikdy zákazník Mimi,
Whitney

Leave a Reply

Your email address will not be published.