Vytváření pozdravových karet malovaných dítěte {Rookie Matky obtíže#6}

Když jsem viděl aktivitu č. 6, namaloval jsem nohy vašeho dítěte, pochopil jsem, že bych si mohl letos i pro narozeninovou kartu svého manžela dát vlastní rota mít mého syna, Eli, udělej to.

Trochu příběhu: Když jsme chodili, moje druhá polovina i já jsem byli docela obrovskými dárci. Ať už od skydivingu až po skydiving až po jízdy na sáně a dokonce i diamantové náušnice jsme oba vyšli ven, když se týkaly narozenin, Vánoc a výročí posvátného datování. Poté, co jsme se oženili a začali jsme sdílet bankovní účet, tyto bohaté dary rychle padly na vedlejší kolej, ne proto, že jsme nechtěli poskytovat zvláštní věci, ale protože druhá osoba je nechtěla získat žádné typ více. Nikdy si nebudu pamatovat, kdy jsem si koupil zážitek z psího sáňkování pro svého venku, zvíře milujícího manžela, stejně jako ohebně (a laskavě) mě požádal, abych ho vrátil.

Ouch. Nicméně jsem to pochopil. Od té doby, kdy před rokem předtím, jsem požádal o narozeniny „bez ozdobného“-my jsme byli Dinks (pokud jste to ještě neslyšeli, je to dvojí příjem, žádné děti) a obvykle si koupili cokoli, co jsme opravdu chtěli Naše narozeniny nebo ne, takže jsem na nic nevyžadoval nic, stejně jako večeře stojí vysoce kvalitní čas s mou druhou polovinou, pro mě byl dostatečný. (Moje přesně to, jak se věci změní, když skončí jako soběstačný dospělý!)

Jednou z dalších věcí, která se ve jménu úspory peněz upadla na vedlejší kolej, je nákup karet. Nerozumím o tobě, ale raději bych utratil 4,00 $ za plně nabitý latte než na kus papíru. Stále skládáme karty pro každou příležitost, ale obvykle jsou domácí.

Co jsme udělali: Začal jsem tím, že jsem úplně pokrýval Eliho vysokou židli v plastu. Máme židli IKEA Antilop High, (úžasné za pouhých 25 $!) A přestože je to naprosto otíhání, nebyl jsem si jistý, jak přesně to bude mít stejně jako barvy. Rovněž jsem se rozhodl přepnout z jeho typických látkových plen na jednorázové, stejně jako to je skvělá věc, kterou jsem udělal – protože tato činnost je neuspokojivá – pozoruhodná – jakkoli chaotický.

Abych se pokusil spravovat množství barvy, se kterou hrál, vzal jsem papírový talíř se spoustou barvy na něm a namočil do něj do něj ruce a pak ho nechal hrát. Zpočátku se o papír opravdu nestaral, jen si přál hledět na ruku. Všimněte si prosím zkřížených očí níže. Jeho oči byly takhle přilepené, zatímco otočil ruku a po dobu velkých pět minut.

Nakonec jsem si vzal jeho ruce a ukázal jsem mu přesně, jak by mohl „namalovat“ papír, stejně jako se zajímal o to, aby se barvy přenášely z rukou na papír, stejně jako jeho plast, stejně jako jeho Tělo, stejně jako jeho ústa.

Abych to udržel jednoduché, vybral jsem si jen dvě barvy, modrou i červenou, stejně jako jsem se snažil nechat modrou trochu zaschnout, než jsem ho nechal přemístit na červenou, jen tak, aby se věci nezbavily.

Než začal malovat, vyřízl jsem pár kusů kartonu na 8,5 ”x 5,5” a také je složil na polovinu, abych vypadal jako karty, stejně jako jsem si nechal hrst dalších 8 ”x10” listů, aby mohl, aby mohl, aby mohl, aby mohl, aby mohl, aby mohl, aby mohl, aby mohl, aby mohl Vytvořte několik uměleckých dílů, abychom vidlili na stěně tabule, kterou máme v našem domě.

Zde je několik jeho mistrovských děl.

Doufám, že to bude někdy mít miliardy dolarů, když Eli roste stejně jako mistrovský umělec. Nikdy nevíš!

Ach, stejně jako zde je 10 receptů na domácí, jedlá barva nebo si můžete také koupit netoxickou barvu v situaci, kterou to chcete také vyzkoušet!

[Foto kredit: Laura Wifler – všechna práva vyhrazena]

Najděte mnohem více kojeneckých aktivit s 52 pravidelnými výzvami Mother Mother.

Pokud se již účastníte, využijte hashtag #rookiemoms na Instagramu nebo Twitteru, abychom si mohli navzájem tleskávat.

Leave a Reply

Your email address will not be published.